درباره دکتر

slid

 کلینیک دکتر اسماعیلی منش مفتخر است که توانسته نظر مثبت بسیاری از مراجع کنندگان خود را با متعهد بودن به پیگیری درمان، آموزش بیماران و تجزیه و تحلیل نتایج به خود جلب کند. کلینیک دکتر اسماعیلی منش خدمات تخصصی جامعی را در زمینه مشکلات مختلف دهان و دندان و دندانپزشکی زیبایی ارائه می‌دهد.

این کلینیک خود را متعهد می‌داند تا تصویر ناخوشایندی را که از دندانپزشکی در ذهن جامعه شکل گرفته است، تغییر دهد. متخصصین مرکز دندانپزشکی دکتر اسماعیلی منش بر این باوراند که تجربه دندانپزشکی نباید دردناک یا ناراحت کننده باشد و نهایت تلاش خود را به کار می‌بندند تا بیمار در محیطی دوستانه و در عین حال حرفه‌ای از درمانی منحصر به فرد برخوردار گردد. متخصصین ما هر آنچه در توان دارند به کار می‌گیرند تا رضایت تمام بیماران را جلب کنند و لبخند را به روی لبان‌شان بنشانند.

تخصص ما درمان کلیه ناراحتی‌های دهان و دندان است و با استفاده از بهترین و مرغوبترین مواد، ترمیم‌هایی با ماندگاری طولانی انجام می‌دهیم. در مرکز دندانپزشکی دکتر اسماعیلی منش طیف کاملی از خدمات درمانی دهان و دندان ارائه می‌شود.

خدمات درمانی کلینیک ما


 دندانپزشکی زیبایی

اصلاح طرح لبخند

ایمپلنت و کاشت دندان

سفید کردن و بلیچینگ دندان

لامینت های دندانی

روکش

پل دندانی

کامپوزیت و باندینگ

دندانپزشکی درمانی

کشیدن دندان

پر کردن و ترمیم دندان

عصب کشی

جرم گیری

انواع ارتودنسی

 ساخت دندان مصنوعی

دندانپزشکی اطفال

دندانپزشکی پیشگیری

فلوراید تراپی

فیشورسیلانت

مهمترین ارزش‌های ما


کیفیت: سخت‌کوشی، آموزش مستمر و تجهیزات پیشرفته تضمین کننده ارائه بالاترین سطح کیفی در خدمات درمانی و حرفه‌ای کلینیک ما است.

خدمت‌گزاری: تواضع و دلسوزی دو شرط اصلی خدمت‌گزاری است که بنیان رابطه‌ بین پزشک و بیمار را بر پایه اعتماد استوار می‌سازد.

درمان بیمار محور: ما نهایت سعی خود را می‌کنیم تا محیطی گرم و صمیمی را برای بیماران خود فراهم کنیم. ما برخورد محترمانه با بیماران را وظیفه خود می‌دانیم، چرا که ایشان جزیی از خانواده بزرگ ما هستند.

مسئولیت: تمامی کارکنان کلینیک حفظ ارزش‌های تعریف شده و ارائه بهترین‌ها را وظیفه خود می‌دانند و در قبال تک تک اعمال‌شان مسئول هستند.

صداقت و شفافیت: ما با نهایت صداقت و روراستی با بیماران خود رفتار می‌کنیم. ما همواره حامی افراد صادق و درستکار هستیم و در برابر ناراستی‌ها ساکت نمی‌نشینیم.

کار گروهی: شکی نیست که در کنار یکدیگر به دستاورد بهتر و ارزشمندتری دست خواهیم یافت. کار گروهی، حفظ روحیه همکاری و برخورد محترمانه لازمه دستیابی به موفقیت است که جز از طریق تعامل و پذیرش دیدگاه‌های مختلف حاصل نخواهد شد.

مزایای مراجعه به ما


nc2tf9zthwc2tzyhkgz1ptsd4hkfyn9jtpk9sw3e9rg1f75z1cezhdtfeqc41dscc

ما به روزترین درمان‌ها و پشتیبانی تخصصی مستمر را به روشی منحصر به فرد به بیماران ارائه می‌دهیم، در کلینیک از مرغوبترین مواد استفاده می‌کنیم، روش‌های رعایت بهداشت دهان و دندان را به بیماران آموزش می‌دهیم و تمامی پروتزها، دندان‌های مصنوعی و ایمپلنت‌ها را تضمین می‌کنیم.

مرکز دندانپزشکی دکتر اسماعیلی‌منش مجهز به لابراتوار، رادیولوژی دیجیتال و چند اتاق معاینه مدرن و مهم‌تر از همه اتاق جراحی تخصصی است که در آن عمل‌های جراحی و ایمپلنت انجام می‌شود تا بیمار از بهترین مراقبت‌های قبل و بعد از عمل متناسب با سخت‌گیرانه‌ترین استانداردهای جهانی برخوردار گردد.

ما مشتاقانه منتظر شما هستیم، چرا که می‌دانیم دوست دیگری به جمع بزرگ ما اضافه خواهد شد که پس از اتمام درمان‌ها همواره با لبخندی درخشان و جذاب از ما یاد خواهد کرد.

درباره پزشکان


دکتر کامران اسماعیلی منش

qrpdxz232xncwcmxcdk1znzc4wtnmprabnz5nqkexeqstyr3m1hgxhzbflkyosbtd

دکتر کامران اسماعیلی منش؛ جراح ، دندانپزشک زیبایی و ایمپلنتولوژیست؛فارغ التحصیل سال 1377 از دانشگاه شهید بهشتی با بیش از 18 سال سابقه فعالیت؛ پس از طی نمودن پیشرفته‌ترین دوره‌ها و کورس‌های تکمیلی زیبایی و ایمپلنت معتبرترین برندها؛ آماده ارائه تمامی خدمات دندانپزشکی با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب می‌باشد.

راه های ارتباطی


 thrh

آدرس:

تهران،زعفرانيه،مقدس اردبيلي،نبش خيابان (ب)،پ١٥٨،ط٢،واحد٢٠٦

شماره تماس:

02122027998
09371792344

فهرست